10 mw Raudona Lazerio Šviesos Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius taip pat 10KM Tikrintuvas VFL Paramos SC FC ST Adapteris

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1 Prekės

€9.57

Žymos: skaidulinių lazerių optikos, Pluošto, pluošto lazeris pen, 50mw vfl, 30mw vfl, elektros kabelių testeris, peržiūrėti optinis kabelis, optinio pluošto plastikas, optinio pluošto vfl, optinio pluošto įrankis.

SKELBIMAS:

1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne

apima paskirties mokestį pirkėjo pusėje.

2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po pateikimo

užsakymo

3.Kai sepcial šalyse, kaip Brazilija, Meksika, E-pakelio ir Kinija Paštu pristatymo laikas gali

apie 20-90 dienų

Prekės Aprašymas

-Centrinis Bangos ilgis: 650nm+-10nm

-Spinduolis Tipas: BP-LD

-Išėjimo Galia: 10 mw

-Optinė Jungtis: 2.5 mm universali jungtis, skirta išbandyti įvairias ST, SC, FC trukdo

-Veiklos Modelį: Tiek CW ir Pulsas galima

-Impulsų Dažnis: nuo 2 iki 3 hz

-Maitinimas: 2 AA tipo šarminės baterijos (neįtraukta)

-Baterijos Veikimo Laikas: 650nm 10 mw > 12

-Darbinė Temperatūra: nuo 0 iki +60 C

-Laikymo Temperatūra£º-20 iki +70 C

Pakuotė:

1*10 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius

1*Apsaugoti krepšys

Mes dirbame 6 Dienas per savaitę, 7:00 - 23:00 nuo pirmadienio - sekmadienio Pekine Metu.

Dėkojame už jūsų verslą!

Jungties Tipas SC/APC
Prekės Pavadinimas AUA
Kilmės KN(Kilmės)
Skaidulų Tipas Vieną Režimas

Panašūs produktai

1 Atsiliepimai

Savybės 1.Mažas (insertion loss 2.Didelis pelnas, nuostolis 3.Puikus pakeičiamumas 4.Aukštas mechaninis patvarumas 5.Standartai: RoHS Specifikacijos Tipas Standartinės,Meistras Stilius LC,SC,ST,FC.MU,DIN,D4,MPO,

€13.01
1 Atsiliepimai

Aprašymas 1 x 9 siųstuvas-imtuvas palaiko 1250Mbps ir 20km perdavimo atstumas su SMF. Ši radijo stotelė susideda iš dviejų dalių: siųstuvo skirsnis apima FP lazeriu.imtuvo skyrius yra sudarytas iš PIN fotodiodo integruota su trans-varža preamplifier

€6.94
0 Atsiliepimai

24 Skyles Gydant Orkaitėje(HK-24K) 24 skyles gydant krosnelė 24 skyles gydant krosnelė naudoti technologijas, naudojant PLD, kad 24 skyles gydant krosnelė kontroliuoti temperatūrą tiksliai, tai 24 skyles gydant krosnelė yra mažas dydis, 24 skyles gydant

€86.72
4 Atsiliepimai

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, bet klausimas, pls nedvejodami kreipkitės +86 15951880639 (WhatsApp) Aprašymas Greito Surinkimo Jungtis (taip pat pavadino No-lenkijos Jungtis , Pre-lenkijos Jungtį arba Greitai Jungtis

€69.38
0 Atsiliepimai

Nemokamas Pristatymas 3 1 Pluošto Turėtojas Fujikura FMV-60S FMV-70S FMV-80S FMV-62S FMV-12S Optinio Pluošto Sintezės Splicer Kilmės šalis: Pagaminta Kinijoje Taikoma: FMV-60s 62S 70S, 80S 22S 21S 80C 62C sintezės splicer

€55.48
0 Atsiliepimai

Tai geriausias pasirinkimas už srityje operatoriai montavimo ir techninės priežiūros II.Savybės: *Bandymų objektai: ADSL; ADSL2; ADSL2+; READSL *Greitai vario bandymus su DMM (V AC, DC V Linijos ir Izoliacijos Varžos, Talpos) *Palaiko modemo emuliacija ir modeliuojanti

€130.95
0 Atsiliepimai

500PCS/Daug SC/APC pluošto Galiuku Simplex 9/125 3M Single Mode Fiber Optic Galiuku 0,9 mm LSZH Balta Spalva

€173.44
1 Atsiliepimai

FTTH 16 Branduolių Optinio tinklo Skirstytuvo Nutraukimo 16 Langelyje uosto optinio paskirstymo dėžutė FTTX šviesolaidžio Dėžutė Splitter Dėžutę Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas,

€15.49
0 Atsiliepimai

Produkto Informacija: Prieš Y ou Pirkti 1: Visiems produktams, kurie parduodami bendrovės yra originali, tiesiogiai pristatyti gamintojo sandėlio, visiškai jums pirkti tikri. 2: ši parduotuvė: principo laikytis kokybės pirma, paslauga pirma, klientas

€13.01
3 Atsiliepimai

Blockless Pluošto PLC Splitter, Singlemode, 900µm Pluošto, SC/APC Jungtis Plokštieji lightwave grandinės (PLC) splitter yra tipo optinės galios valdymo įrenginys, kuris yra pagamintas naudojant optinį silicio waveguide technologija platinti optinius signalus iš

€8.50
2 Atsiliepimai

Savybės: 100% Brand new ir aukštos kokybės Funkcijos: • Kabelių testeris už UTP/STP/RJ45/RJ11 • Automatiškai nuskaito miss laidų, sutrikimas kabelis, atviras ir trumpo jungimo • TEL BNC bandymo galima (adapteris reikalingas) • Nuotoliniu būdu išbandyti kabelį

€15.35
0 Atsiliepimai

15m (49ft) Brokatas 10G-SFPP-AOC-1501 Suderinama 10G SFP+ Aktyvus Optinis Kabelis Produkto Informacija: Dalies Numeris: 10G-SFPP-AOC-1501 Suderinama: Brokatas Jungties Tipas: SFP+, kad SFP+ Maksimalus Duomenų perdavimo Sparta: 10Gbps Kabelio

€46.83
1 Atsiliepimai

Pluošto cleaver FC 6S Šalto Kontakto Skirta Metalo Optinio Pluošto Priemonė Pjovimo peilis FTTH Pluošto Įrankių Rinkinys Produkto aprašymas Stilius: Optinio Pluošto Cleaver Tai Baitaihem FC-6S optinio pluošto cleaver yra vieno pluošto adapteris, skirtas 250

€10.41
0 Atsiliepimai

Nemokamas pristatymas DCC-10 Baterijų Įkroviklis, Laidas Elektros Laidas FMV 50s FMV-50S FSM50S Sintezės Splicer Pagaminti Kinijoje Produkto Aprašymas A-klasės kokybės, pagaminta Kinijoje

€19.93
1 Atsiliepimai

A-80S Sintezės splicer produkto aprašymas: 1. Kinų ir anglų kalbomis dual kalbos perjungimas, Kinų ir anglų vadovą. 2 nemokamai disassemblyThree-in-one universalus rungtynių (uodega pluošto, ant pliko pluoštas, oda). 3, core derinimas, 7-9 sekundes suvirinimo,

€770.29
1 Atsiliepimai

Pastaba: nuo tarptautinio oro neleidžia plaukų sudėtyje yra degių ir sprogių prekes, todėl vienybė nėra baterijos pristatymo, ačiū už supratimą!Komplektą Sudaro: 1 x Kabelis Siųstuvas 1 x Kabelis, Imtuvas/Tracker 1 x RJ45 Kabelis 1 x RJ11 Kabelis 1 x Kabelis su

€8.93
1 Atsiliepimai

Originalus ilsintech Cleaver Ašmenys CI-01 CI-02 CI-03 CI-03A BI-05 CI-05A Optinio pluošto pjovimo peilis Pluošto Cleaver Peiliukai

€37.29