PASLAUGOS

Villaxy studijoje profesionali projektuotojų komanda kuria individualių namų architektūros ir interjero dizaino projektus. 

Unikalūs namų projektai - unikaliems žmonėms.

ARCHITEKTŪROS PROJEKTAI

 

"Mūsų klientai labai skirtingos asmenybės - tai mus įkvepia kurti unikalius projektus. Savybė vienijanti visus mūsų užsakovus - reiklumas, jie supranta namo projekto svarbą ir nori gyventi patogiuose, gražiuose, pagal jų individualius poreikius sukurtuose namuose. Siekdami patenkinti savo klientų lūkesčius, mes siekiame tik aukščiausių rezultatų. Villaxy projektavimo studijoje kuriami ir modernių ir klasikinių namų projektai. Modernių namų projektus renkasi šiuolaikiški ir inovatyvūs mūsų klientai. Klasikinio dizaino namus projektuojame ilgaamžes tradicijas ir ilgalaikes vertybes puoselėjantiems užsakovams“ - Villaxy projektuotojai.

Villaxy atliekamas namo architektūros projektas susideda iš šių projektavimo etapų: 

1. UŽSAKOVO POREIKIŲ ANALIZĖ.

2. ŽEMĖS SKLYPO ANALIZĖ.

3. PROJEKTAVIMO TECHNINIŲ SĄLYGŲ UŽSAKYMAS.

4. NAMO PROJEKTINIŲ SPRENDIMŲ SUKŪRIMAS.

5. PROJEKTINIŲ SPRENDINIŲ DERINIMAS.

6. ARCHITEKTŪROS DALIES TECHNINIO DARBO PROJEKTO PARENGIMAS.

7. KONSTRUKCIJŲ DALIES TECHNINIO DARBO PROJEKTO PARENGIMAS.

8. LAUKO INŽINERINIŲ TINKLŲ PROJEKTO PARENGIMAS.

9. SKLYPO PLANO DALIES PROJEKTO PARENGIMAS.

10. NAMO PROJEKTO SPRENDINIŲ ENERGETINIO NAUDINGUMO SKAIČIAVIMAI.

11. PROJEKTO BENDROSIOS DALIES PARUOŠIMAS IR PROJEKTO DERINIMAS.

12. STATYBĄ LEIDŽIANČIO DOKUMENTO GAVIMAS.

Kiekvienas namo projektas unikalus ir susideda iš skirtingų situacijos dedamųjų. Vidutinė namo projekto atlikimo trukmė yra 6 mėnesiai, bet ypatingai svarbiuose projektuose gali būti ir vieneri metai. Atlikę projektavimo darbus ir gavę statybą leidžiantį dokumentą, projektuotojai atlieka autorinę priežiūrą statybų metu, dalyvauja namo statybos procese ir padeda spręsti iškilusius klausimus.

 

INTERJERO PROJEKTAI

Kaip ir namo išorė, taip ir vidus yra namo šeimininkų asmenybių atspindys. Kiekvienas Villaxy projektuojamas interjeras yra unikalus ir vienintelis toks. Mums labai svarbu, kad mūsų klientai savo naujuose namuose jaustųsi išskirtinai patogiai - tiek fiziškai, tiek ir dvasiškai. 

Villaxy atliekamas interjero projektas susideda iš šių projektavimo etapų:

1. UŽSAKOVO POREIKIŲ ANALIZĖ.

2. NAMO INTERJERO "NUOTAIKŲ ŽEMĖLAPIO" SUKŪRIMAS.

3. VIDAUS ERDVIŲ 3D MODELIAVIMAS.

4. INTERJERO SPRENDIMŲ DERINIMAS.

5. INTERJERO VIZUALIZACIJOS IR VIRTUALUS TURAS.

6. PATALPŲ APŠVIETIMO STUDIJA IR APŠVIETIMO BEI ELEKTROS TAŠKŲ BRĖŽINIAI.

7. MEDŽIAGŲ, BALDŲ IR GAMINIŲ PARINKIMAS.

8. INTERJERO TECHNINIAI BRĖŽINIAI.

9. ŠILDYMO, VĖDINIMO IR ORO KONDICIONAVIMO PROJEKTAI.

10. VIDAUS VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ PROJEKTAI.

11. PROTINGO NAMO VALDYMO SISTEMOS PARINKIMAS.

12. AUTORINĖ STATYBOS DARBŲ PRIEŽIŪRA.

Interjero projektavimo darbų atlikimo terminas labai priklauso nuo interjero specifikos ir nuo įvairių aplinkybių. Dažniausiai darbai trunka apie pusę metų. 

TECHNOLOGIJOS

Villaxy komanda darbus atlieka naudodami naujausias technologijas ir pažangiausią kompiuterinę programinę įrangą. Analizuodami žemės sklypų subtilumus, informaciją surenka drono pagalba. Namo projekto sprendimus pristato 3D Video vizualizacijomis ir virtualiais turais su Virtual Reality akiniais. Namo projektiniai sprendiniai ir architektūros techninis projektas atliekamai 3D modeliavimo programomis.

Mums labai malonu bendrauti su mūsų klientais. Visuomet gera su jumis susitikti, išgirsti jūsų naujienas ir pasidalinti mūsų patirtimis.

Susisiekite su mūsų studija:

projektai@villaxy.lt

+37069224224

  • Facebook

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, publikuoti ar bet kokia kita forma naudoti Villaxy.lt puslapyje pateiktus autorinius darbus ir bet kuriuos kitus puslapio duomenis griežtai draudžiama. Visi darbai saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymų.