BAJORŲ VILA

Villaxy pristato gyvenamojo namo projektą "Bajorų Vila".

Namas sukurtas Bajorų gyvenvietėje esančiame sklype, miškų ir ramybės apsuptyje.

Projekto autoriai: Marijus Surdokas, Ieva Žvinakevičiūtė, Rūta Surdokienė, Vyginta Sribikytė

Projektas sukurtas 2019 metais

 

Architektūra

Bajorų Vila yra unikalaus architektūros dizaino namo projektas, kuris sukurtas pagal individualias namo savininkų užduotis ir poreikius. Bajorų Vila suprojektuota šalia Vilniaus esančioje gyvenvietėje, miškų apsuptyje. 

Bajorų Vilos fasadų vizualizacijos

 

Interjeras 

Bajorų Viloje projektuotas prabangus šviesus interjeras su juodos spalvos intarpais ir aukso spalvos detalėmis. Namo vidinių erdvių funkciniai ir estetiniai sprendimai sukuria nuosaikią harmoningą ramybę.

 

Bajorų Vilos interjero 360° pristatymas

Bajorų Vilos interjero sprendimus pristatome 360° vizualizacijomis. Šiame internetiniame puslapyje rasite pagrindinių erdvių 360° vaizdus.

Svetainė

Virtuvė

Darbo kambarys

Baseinas

Miegamasis

Miegamasis

Drabužinė

Vonia

Vaiko kambarys

 

Projekto pristatymas virtualioje realybėje

Norėdami sustiprinti interjero projekto suvokimą, Villaxy visus savo projektus užsakovams pristato Virtualios realybės kelionę į būsimus namus, panaudojant virtualios realybės akinius.

Mums labai malonu bendrauti su mūsų klientais. Visuomet gera su jumis susitikti, išgirsti jūsų naujienas ir pasidalinti mūsų patirtimis.

Susisiekite su mūsų studija:

projektai@villaxy.lt

+37069224224

  • Facebook

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, publikuoti ar bet kokia kita forma naudoti Villaxy.lt puslapyje pateiktus autorinius darbus ir bet kuriuos kitus puslapio duomenis griežtai draudžiama. Visi darbai saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymų.