JURBARKŲ VILA

Villaxy pristato gyvenamojo namo projektą "Jurbarkų vila".

Namas sukurtas Jurbarkų kaime šalia Jurbarkų tvenkinio.

Projekto autoriai: Marijus Surdokas ir Villaxy komanda

Projektas sukurtas 2014 metais

 

Architektūra

Jurbarkų Vila yra unikalaus architektūros dizaino namo projektas, kuris sukurtas pagal individualias namo savininkų užduotis ir poreikius. Projektuojant šį namą panaudoti klasikinių ir modernių sprendimų sinergija. 

Jurbarkų Vila suprojektuota nuostabiame sklype Jurbarkų kaime šalia Jurbarkų tvenkinio. Sklypą supanti aplinka padiktavo nuosaikius ilgaamžius pastato sprendimus prisiderinančius prie gamtos grožio.

Pastato pagrindinės patalpos yra pirmame aukšte. Antrame aukšte suprojektuotas tik vidinė antrasolė su pramogų zona.

Jurbarkų Vilos fasadų vizualizacijos

 

Interjeras 

Jurbarkų Viloje suprojektuotas klasikinių bruožų interjeras. Namo vidinių erdvių funkciniai ir estetiniai sprendimai sukuria nuosaikią harmoningą ramybę.

Jurbarkų Vilos interjero vizualizacijos

 

Projekto pristatymas virtualioje realybėje

Norėdami sustiprinti interjero projekto suvokimą, Villaxy visus savo projektus užsakovams pristato Virtualios realybės kelionę į būsimus namus, panaudojant virtualios realybės akinius.

Mums labai malonu bendrauti su mūsų klientais. Visuomet gera su jumis susitikti, išgirsti jūsų naujienas ir pasidalinti mūsų patirtimis.

Susisiekite su mūsų studija:

projektai@villaxy.lt

+37069224224

  • Facebook

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, publikuoti ar bet kokia kita forma naudoti Villaxy.lt puslapyje pateiktus autorinius darbus ir bet kuriuos kitus puslapio duomenis griežtai draudžiama. Visi darbai saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymų.