MARBELJOS FANTAZIJA

Villaxy pristato prabangaus gyvenamojo namo projektą "Marbeljos Fantazija".

Namas sukurtas Marbeljos mieste Ispanijoje ant Viduržemio jūros kranto.

Projekto autoriai: Marijus Surdokas ir Villaxy komanda

Projektas sukurtas 2016 metais

 

Architektūra

Marbeljos Fantazija yra unikalaus architektūros dizaino namo projektas, kuris sukurtas pagal individualias namo savininkų užduotis ir poreikius. Projektuojant šį prabangų namą teko išpildyti neeilines užduotis.

 

Marbeljos Fantazija - jūros povandeninio pasaulio spalvų ir formų įkvėptas prabangus gyvenamasis namas. Namo fasadai pasakoja jūros gyvenimo istoriją ir nuolatos palaiko dialogą su jūros bangomis.

Straipsnis žiniasklaidoje apie Villaxy sukurtą projektą Marbeljos Fantazija:

https://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/oligarchu-miestu-vadinamame-kurorte-lietuvio-svajoniu-vila.d?id=74117850

Marbeljos Fantazijos fasadų vizualizacijos

 

Video pristatymas

Marbeljos Fantazijos namo projekto architektūros sprendimus pristatome su Video vizualizacija. Video siužete pristatome namo fasadus ir pagrindines lauko erdves.

Marbeljos Fantazijos namo projekto Video vizualizacija

 

Interjeras 

Marbeljos Fantazijos modernus organinis interjeras orientuotas į funkcinį patalpų patogumą. 

Marbeljos Fantazijos interjero vizualizacijos

 

Projekto pristatymas virtualioje realybėje

Norėdami sustiprinti interjero projekto suvokimą, Villaxy visus savo projektus užsakovams pristato Virtualios realybės kelionę į būsimus namus, panaudojant virtualios realybės akinius.

Mums labai malonu bendrauti su mūsų klientais. Visuomet gera su jumis susitikti, išgirsti jūsų naujienas ir pasidalinti mūsų patirtimis.

Susisiekite su mūsų studija:

projektai@villaxy.lt

+37069224224

  • Facebook

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, publikuoti ar bet kokia kita forma naudoti Villaxy.lt puslapyje pateiktus autorinius darbus ir bet kuriuos kitus puslapio duomenis griežtai draudžiama. Visi darbai saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymų.