ROMUVOS VILA

Villaxy pristato gyvenamojo namo projektą "Romuvos vila".

Namas sukurtas Kaune esančiame sklype, šalia Nemuno upės.

Projekto autoriai: Marijus Surdokas, Veslava Buiko

Projektas sukurtas 2015 metais

 

Architektūra

Romuvos Vila yra unikalaus architektūros dizaino namo projektas, kuris sukurtas pagal individualias namo savininkų užduotis ir poreikius. Projektuojant šį namą panaudoti klasikinių ir modernių sprendimų sinergija. 

Romuvos Vila suprojektuota nuostabiame sklype Kauno mieste, šalia upės. Sklypą supanti aplinka padiktavo nuosaikius ilgaamžius pastato sprendimus prisiderinančius prie gamtos grožio.

Pastatas yra dviejų aukštų su cokoliu į upės pusę.

Romuvos Vilos fasadų vizualizacijos

 

Video pristatymas

Romuvos Vilos namo projekto architektūros sprendimus pristatome su Video vizualizacija. Video siužete pristatome namo fasadus ir pagrindines lauko erdves.

Romuvos Vilos namo projekto Video vizualizacija

 

Interjeras 

Romuvos Viloje suprojektuotas klasikinių bruožų interjeras. Namo vidinių erdvių funkciniai ir estetiniai sprendimai sukuria nuosaikią harmoningą ramybę.

Romuvos vilos interjero vizualizacijos

 

Projekto pristatymas virtualioje realybėje

Norėdami sustiprinti interjero projekto suvokimą, Villaxy visus savo projektus užsakovams pristato Virtualios realybės kelionę į būsimus namus, panaudojant virtualios realybės akinius.

Mums labai malonu bendrauti su mūsų klientais. Visuomet gera su jumis susitikti, išgirsti jūsų naujienas ir pasidalinti mūsų patirtimis.

Susisiekite su mūsų studija:

projektai@villaxy.lt

+37069224224

  • Facebook

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, publikuoti ar bet kokia kita forma naudoti Villaxy.lt puslapyje pateiktus autorinius darbus ir bet kuriuos kitus puslapio duomenis griežtai draudžiama. Visi darbai saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymų.