TITANAS

Villaxy pristato gyvenamojo namo projektą "Titanas".

Namas sukurtas Vilniaus rajone šalia Pilaitės mikrorajono šalia miško.

Projekto autoriai: Marijus Surdokas ir Villaxy kolektyvas

Projektas sukurtas 2016 metais

 

Architektūra

Titanas yra unikalaus architektūros dizaino namo projektas, kuris sukurtas pagal individualias namo savininkų užduotis ir poreikius. Namas yra atokiau nuo miesto šurmulio, šalia miško. 

Moderni namo Titanas architektūra visų pirma derinama prie jį supančios gamtos. Pastato tūrio dinamika tarsi atkartoja asimetrinius gamtos sprendimus. Namo fasadams parinkta natūralaus medžio ir skalūno akmens apdailos kompozicija, kuri puikiai dera su dideliais vitrininiais langai įsiliejančiais į namą supančią aplinką.

Titanas fasadų vizualizacijos

Interjeras

Titanas yra modernus šiuolaikiškas namas su kontrastingu interjeru.

Villaxy interjero dizainerių sukurtas interjeras išsiskiria savo tūriniais funkciniais sprendimais ir spalviniais deriniais.

 

Interjero vizualizacijos

Mums labai malonu bendrauti su mūsų klientais. Visuomet gera su jumis susitikti, išgirsti jūsų naujienas ir pasidalinti mūsų patirtimis.

Susisiekite su mūsų studija:

projektai@villaxy.lt

+37069224224

  • Facebook

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, publikuoti ar bet kokia kita forma naudoti Villaxy.lt puslapyje pateiktus autorinius darbus ir bet kuriuos kitus puslapio duomenis griežtai draudžiama. Visi darbai saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymų.