ŽEMUOGIŲ VILA

Villaxy pristato gyvenamojo namo projektą "Žemuogių vila".

Namas sukurtas Bajorų gyvenvietėje esančiame sklype, miškų ir ramybės apsuptyje.

Projekto autoriai: Marijus Surdokas, Ieva Žvinakevičiūtė, Rūta Surdokienė, Vyginta Sribikytė

Projektas sukurtas 2019 metais

 

Architektūra

Žemuogių Vila yra unikalaus architektūros dizaino namo projektas, kuris sukurtas pagal individualias namo savininkų užduotis ir poreikius. Projektuojant šį namą panaudoti klasikinių ir modernių sprendimų sinergija. 
Žemuogių Vila suprojektuota šalia Vilniaus esančioje gyvenvietėje, miškų apsuptyje. 

Didžioji namo dalis yra vieno aukšto. Antrame statini aukšte yra tik darbo kambarys. Viena iš idėjų projektuojant darbo kambarį - padaryti jį kupolo formos.

Žemuogių vilos fasadų vizualizacijos

Video pristatymas

Žemuogių Vilos namo projekto architektūros sprendimus pristatome su Video vizualizacija. Video siužete pristatome namo fasadus ir pagrindines lauko erdves.

 

Žemuogių Vilos namo projekto Video vizualizacija

 

Interjeras 

Žemuogių Viloje suprojektuotas šviesus klasikinių bruožų interjeras. Namo vidinių erdvių funkciniai ir estetiniai sprendimai sukuria nuosaikią harmoningą ramybę.


Projektuojamas modernios klasikos stiliaus gyvenamojo namo interjeras, kurį jungia klasikiniai elementai
(sienų moldingai, lubų karnizai, grindjuostės ir klasikinio stiliaus baldai). Į klasikinį interjerą įvedama modernesnio stiliaus funkcinių pakabinamų ir akcentinių šviestuvų. Visas patalpas jungia vientisa grindų danga. Spalvinė interjero gama projektuojama harmoningo nušviesėjimo principu. Tamsiausiomis erdvėmis tampa tambūras, svečių kambarys, spa zona ir II aukšte esantis darbo kambarys. Šviesesnė - svetainės ir virtuvės zona, o šviesiausios ir balčiausios miegamųjų ir vonios patalpos. Tamsesnės žemės atspalvių patalpos yra funkciškai dažniau pereinamos ir naudojamos. Patalpoms šviesėjant, miegamieji tampa ramybės ir atsipalaidavimo zonomis.

Harmoningai pereinant iš šviesių spalvų, tamsiausia tampa II aukšto erdvė. Solidžios tamsesnės medienos
spalvos, mėlyni atspalviai suteikia ramybės ir rimtumo darbo kambario erdvei.

Žemuogių vilos interjero vizualizacijos

 

Žemuogių Vilos interjero 360° pristatymas

Žemuogių Vilos interjero sprendimus pristatome 360° vizualizacijomis. Šiame internetiniame puslapyje rasite pagrindinių erdvių 360° vaizdus.

Svetainė

Modernios klasikos stiliaus svetainės ir valgomojo patalpų žemės atspalvių tonai tampa šviesesni negu tambūro erdvės. Įpinama daugiau baltos spalvos, akcentus kuria rausvi ir tamsiai rausvi tekstilės elementai.

Virtuvė

Virtuvės stilistika ir spalvinė gama pabrėžiama baltais tonais ir derinama su šalia esančia svetainės zona. Kaip ir kitose patalpose, numatomi modernesnio stiliaus šviestuvai.

Miegamasis

Šviesėjant viso namo interjero patalpoms, miegamasis tampa vienu šviesiausių taškų. Ramūs ir balti spalvų tonai teikia ramybės ir švaros pojūtį. Ties minkštu lovos galvūgaliu, erdvė akcentuojama žaismingu gamtinio motyvo tapetu.Įvedama melsvos ir rausvos spalvos akcentų.

Vonia

Klasikinio stiliaus vonios patalpa išsiskiria savo šviesių atspalvių gama, kurie stiprina švaros įspūdį ir lengvumo jausmą. Prabangos įspūdį stiprina numatomos užuolaidos.

Drabužinė

Drabužinės interjeras yra miegamojo patalpos tęsinys, todėl čia pasikartoja spalvinė gama. Mažesniu kiekiu numatomas, jau miegamojo patalpoje išsiskiriantis tapetas. Erdvę vizualiai padidina veidrodžiai ant spintų durelių. Numatoma kosmetinės zona.

Mergaitės kambarys

Vaiko kambarys taip pat projektuojamas modernios klasikos stiliumi. Žaismingumo ir dinamikos įveda modernus pakabinamas šviestuvas bei gamtinių motyvų tapetas ties lovos zona. Baltus tonus papildo ir akcentuoja švelnūs rausvi ir melsvi atspalviai.

Spa

SPA zonai naudojami klasikiniai interjero motyvai. Erdvę vizualiai padidina skaidria stiklo pertvara atskirta pirtis. Naudojami medienos ir akmens medžiagos motyvai. Tamsesnio atspalvio erdves išryškina projektuojamas lubų ir sienų akcentinis apšvietimas.

Darbo kambarys

Darbo kambarys atsiduria tamsiausių atspalvių zonoje, todėl išsiskiria solidumu ir ramybe. Baldams numatomas tamsios medienos masyvas, erdvėms pagyvinti naudojami melsvi ir oranžiniai atspalviai. Įvedama odos tekstilės. Įvedamas pasaulio žemėlapio motyvas, aplankytoms vietoms pažymėti.

 

Projekto pristatymas virtualioje realybėje

Norėdami sustiprinti interjero projekto suvokimą, Villaxy visus savo projektus užsakovams pristato Virtualios realybės kelionę į būsimus namus, panaudojant virtualios realybės akinius.

Mums labai malonu bendrauti su mūsų klientais. Visuomet gera su jumis susitikti, išgirsti jūsų naujienas ir pasidalinti mūsų patirtimis.

Susisiekite su mūsų studija:

projektai@villaxy.lt

+37069224224

  • Facebook

© Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, publikuoti ar bet kokia kita forma naudoti Villaxy.lt puslapyje pateiktus autorinius darbus ir bet kuriuos kitus puslapio duomenis griežtai draudžiama. Visi darbai saugomi Lietuvos Respublikos autorinių teisių įstatymų.